Kosz na drzwi 24 litry

To nowoczesny, profesjonalnie wykonany kosz do powieszenia na szafce. Jej minimalna szerokość powinna przekraczać 45 cm. Co ciekawe, produkt posiada automatycznie otwierającą się pokrywę. Jest przeznaczony zarówno do drzwiczek otwieranych w lewą, jak i prawą stronę. Ze względu na materiału użyte w produkcji oraz pojemność, jest idealnym wyborem na magazynowanie odpadów bio. Łatwo usuwa się z niego zanieczyszczenia. Specjalny mechanizm mocujący nie uszkadza drzwiczek i szafki.
KUP TERAZ

Kosze na drzwi

Kosze to bardzo istotne akcesoria, które ułatwiają przechowywanie odpadów oczekujących na wyrzucenie. Nie tylko zwiększają komfort związany z ich właściwą segregacją, ponieważ jednocześnie zwiększają higienę w miejscu, w którym przechowuje się wspomniane odpady - w dużym stopniu ograniczają dopływ powietrza (jeśli mają pokrywę) do pojemnika, co spowalnia rozwój pleśni czy owadów, ale też zapobiega emisji nieprzyjemnych zapachów.

Kosze na drzwiczki od szafki są szczególnie wygodne w użytku, ponieważ można je zamontować w pobliżu miejsca, w którym na przykład obiera się warzywa, a fakt, że są przechowywane wewnątrz mebli sprawia, że nie zajmują miejsca w kuchni i nie ingerują w estetykę wystroju. Jednocześnie warto wiedzieć, żeby wybierać wyłącznie produkty wykonane ze sprawdzonych materiałów - dzięki temu będą odporne na uszkodzenia, a przy tym czyszczenie koszy nie będzie trudnym zadaniem.

Kosze na drzwi

Kosze do segregacji odpadów

Pamiętaj, że dobrym pomysłem jest jednoczesne zaopatrzenie się w kosze na inne odpady. Obecnie segregacja stała się standardem, a posiadanie dobrych pojemników znacznie ją ułatwi. Możesz skorzystać z produktów w różnych rozmiarach (zależnie od swoich potrzeb), które sprawdzą się zarówno w domu, mieszkaniu czy firmie. Umieszczane w szafkach modele powinny być dostosowane do rozmiaru mebla. Dostępne w gryc24.pl modele posiadają mechanizmy, które nie uszkodzą drzwiczek i szafek, a przy tym mają nowoczesne wzornictwo.

Opinie klientów:

avatar

Od jakiegoś czasu mam u siebie w domu kosze na drzwi z oferty gryc24.pl. Przede wszystkim doceniam mechanizmy, które nie uszkadzają mebli, a przy tym automatyczne otwieranie się pokryw jest fajnym ułatwieniem, kiedy mam tylko jedną wolną rękę :) Polecam serdecznie!

Karolina

avatar

Od dawna segreguję śmieci, ale nie miałem wcześniej dobrych pojemników. Dopiero ostatnio kupiłem sobie wysuwane (z szafki) modele i jestem bardzo zadowolony. Cieszę się też, że kosze nie są widoczne, bo dbam o schludny wygląd mojego mieszkania.

Dominik